KOMİSYONLAR

BOLOGNA KOMİSYONU

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı 

 1Dr.Öğr.Üyesi (Müdür)Sıtkı AKINCIOĞLU
 2Öğr. Gör. Murat OK 
 Öğr. Gör Dr.  Zeynep Özmen BOL 

 

BİRİM KALİTE KOMİSYONU

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı 

 1Öğr.Gör.Dr.(Müdür Yardımcısı)Şenol ŞİRİN
 2Öğretim Görevlisi (Kalite Sorumlusu)Önder ULU 
 3Yüksekokul SekreteriNurten ACAR
4Öğretim Görevlisi İrem HORUZ 
5Öğrenci Emre KAVAS 

 

SPOR KOMİSYONU

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı 

 1Öğr.Gör. Önder ULU 
 2Dr.Öğr.Üyesi  Sıtkı AKINCIOĞLU 
 3Öğr.Gör. Murat OK 

 

AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU ve İNCELEME KOMİSYONU

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı 

Görevli Personelin Adı Soyadı 

1Dr.Öğr.Üyesi (Müdür) Sıtkı AKINCIOĞLU 
2
Doç. Dr. 
Bekir ÇEVİK
3Öğr.Gör.Dr. (Müdür Yrd)Şenol ŞİRİN
Öğr.Gör. (Böl.Bşk)Önder ULU
5Öğr.Gör. Onur ÖZBEK
6Öğr.Gör. Azime SUBAŞI 


4207 SAYILI TÜTÜN ve SİGARA YASAĞI KOMİSYONU
SIRA NO Görevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı 

1
Öğr.Gör.Murat OK
2Öğr.GörOnur ÖZBEK 

 

LABORATUVAR SORUMLULARI

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı 

Görev Tanımı

1

Dr. Öğretim ÜyesiSıtkı AKINCIOĞLUCad- Cam Laboratuvarı

2

Öğretim GörevlisiCanan ÇELİKGenel Bilgisayar Laboratuvarı

3

Öğretim GörevlisiEmine ŞİRİNMakine Resim, Konstrüksiyon Laboratuvarı
4

Öğr.Gör.Dr.(Md.Yrd

Şenol ŞİRİN
Kaynak Laboratuvarı

5

Doç. Dr.Bekir ÇEVİKMehmet ÇOKCAN Metalurji Laboratuvarı

 

YEMEKHANE ORTAK DENETİM KOMİSYONU

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı 

Yüksekokul Sekreteri Nurten ACAR 
2Öğretim Görevlisi Murat OK 


2020-2024 STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU
SIRA NO Görevli Personelin Unvanı 

Görevli Personelin Adı Soyadı 

1 Dr. Öğretim ÜyesiSıtkı AKINCIOĞLU 
2Öğr.Gör.Dr. (Müd.Yrd) Şenol ŞİRİN 
3Öğretim Görevlisi 
Önder ULU



BİRİM WEB SİTESİ SORUMLULARI
SIRA NO Görevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı  

1Öğr. Gör. Dr. (Müd. Yrd.) Şenol ŞİRİN
2Bilgisayar İşletmeni Seçkin KARAGÜZ
3Bilgisayar İşletmeni Emrullah GÜLBAHAR 

 

KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı 

Görevli Personelin Adı Soyadı 

1

Dr.Öğretim Üyesi (Müdür)       Sıtkı AKINCIOĞLU
2Öğr.Gör.Dr. (Müdür Yrd.)
Şenol ŞİRİN

3 

Öğr.Gör. (Böl.Bşk)Önder ULU 

 

PROGRAM STAJ KOORDİNATÖRLERİ

SIRA NOUnvan  Adı Program
1
 Öğr. Gör. Murat OK Metalurji
2 Öğr.Gör. Önder ULU Üretimde Kalite Kontrol
3 Doç. Dr. Bekir ÇEVİK Kaynak Teknolojisi
4 Dr. Öğr. Üyesi. Sıtkı AKINCIOĞLU Makine Resim Konstrüksiyon
5 Öğr.Gör.Dr. Zeynep ÖZMEN BOL İş Sağlığı ve Güvenliği

 

Arama, Kurtarma ve Tahliye Ekibi (Yenilenen Sivil Savunma Planı çerçevesinde

güncellenmektedir)

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı 

 

İlk Yardım Ekibi (Yenilenen Sivil Savunma Planı çerçevesinde güncellenmektedir)

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı

Görevli Personelin Adı Soyadı

Görev Tanımı

 

Yangınla Mücadele Ekibi (Yenilenen Sivil Savunma Planı çerçevesinde

güncellenmektedir

SIRA NO Görevli Personelin Unvanı  

Görevli Personelin Adı Soyadı 

Görev Tanımı 



































 

PROGRAM KOORDİNATÖRLÜKLERİ

 SIRA NOGörevli Personelin Unvanı  Görevli Personelin Adı Soyadı  Program
1Öğr. Gör.Murat OKMetalurji
2Öğr.Gör.Önder ULUÜretimde Kalite Kontrol
3Doç. Dr.Bekir ÇEVİKKaynak Teknolojisi
4Dr. Öğr. ÜyesiSıtkı AKINCIOĞLUMakine Resim Konstrüksiyon
5Öğr.Gör.Dr.Zeynep ÖZMEN BOLİş Sağlığı ve Güvenliği




KYK BURS KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Dr.Öğr.Üyesi (Müdür) Sıtkı AKINCIOĞLU
 2 Öğr.Gör.Dr. (Müdür Yrd.) Şenol ŞİRİN
 3 Öğr.Gör. (Böl.Bşk) Önder ULU

 

YEMEK BURSU KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Dr.Öğr.Üyesi (Müdür) Sıtkı AKINCIOĞLU
 2 Öğr.Gör.Dr. (Müdür Yrd.) Şenol ŞİRİN
 3 Öğr.Gör. (Böl.Bşk) Önder ULU


KARİYER DANIŞMANLIĞI KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Öğr.Gör. (Böl.Bşk) Önder ULU
 2 Öğr.Gör.Dr.  Gülşah AKINCIOĞLU
 3 Öğr.Gör. Azime SUBAŞI


REHBERLİK VE PSİKOSOSYAL DESTEK KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Öğr.Gör.  Onur ÖZBEK
 2 Öğr.Gör.Dr.  Gülşah AKINCIOĞLU
 3 Öğr.Gör. Azime SUBAŞI


TANITIM VE KARİYER GÜNLERİ KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Öğr.Gör. (Böl.Bşk) Önder ULU
 2 Öğr.Gör.Dr.  Gülşah AKINCIOĞLU
 3 Öğr.Gör. Canan ÇELİK


EĞİTİM KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Öğr.Gör. Murat OK
 2 Öğr.Gör. Emine ŞİRİN
 3 Öğr.Gör. Azime SUBAŞI


MEZUNİYET KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Doç.Dr. Bekir ÇEVİK
 2 Öğr.Gör. Emine ŞİRİN
 3 Öğr.Gör. Canan ÇELİK


ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Dr.Öğr.Üyesi (Müdür) Sıtkı AKINCIOĞLU
 2 Öğr.Gör.Dr. Zeynep ÖZMEN BOL
 3 Öğr.Gör. Onur ÖZBEK


İLETİŞİM VE TANITIM KOMİSYONU

SIRA NOGörevli Personelin Unvanı Görevli Personelin Adı Soyadı 
 1 Doç.Dr. Bekir ÇEVİK
 2 Öğr.Gör. Emine ŞİRİN
 3 Öğr.Gör. Onur ÖZBEK